понеділок, 18 вересня 2017 р.

Зелений стадіон

17 вересня в парку ім. Димитрова відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування, у яких взяли участь понад 100 спортсменів у різних вікових групах. Учні НВК №51, також взяли участь у змаганнях, та показали чудові результати.
Вітаю Жиленкову Анастасію (6-Б) із зайнятим 3 місцем у віковій групі Ж-12. Для Насті це лише другий старт, та перше призове місце.

Вітаю також юних дебютантів Климову Анну (6-А), та Драча Діму (5-Б). Незважаючи на те, що це перший старт на таких змаганнях, юні спортсмени вже показують гідний результат, 5 та 4 місце відповідно.

Також вітаю Константинова Даніїла із зайнятим другим місцем у віковій групі Ч-14. Даня уже не є учнем нашої школи, але розпочинав, та продовжує займатися спортивним орієнтуванням та спортивним туризмом на базі НВК №51.
На жаль цього разу не вдалося потрапити в призову трійку нашим більш досвідченим спортсменам, але не слід забувати, що конкуренція в них значно вище, серед їх суперників є навіть призери чемпіонатів України та Європи.

Бажаю й надалі тренуватися, адже тільки так можна досягти значних успіхів !!!